Murat İş Sağlığı ve Güvenliği
KURUMSAL
kurumsal
Firmamız 2004 yılında Murat Mühendislik Ltd. Şti. olarak kurulmuş ve kısa zamanda iş güvenliği sektörünün en köklü ve bilinen firmalarından biri haline gelmiştir.

İlk kuruluştan itibaren sıfır iş kazasını ilke edinen firmamız bilgili, tecrübeli ve dinamik personeliyle kaliteden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız ticari bir kuruluş olmakla birlikte insan hayatının maddi bir karşılığı olmadığı ilkesini benimsemiştir. Bütün çalışmalarımızı bu ilkemiz doğrultusunda sürdürmekteyiz.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş (yetki belge no 1306) Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak İstanbul merkez olmak üzere komşu şehirlere de hizmet vermekteyiz.

Bakanlığın yapmış olduğu denetimleri sıfır hata ile geçen firmamız, hizmet verdiği firmalarda da sıfır iş kazasını hedeflemektedir.

Günümüzde iş güvenliği sektöründeki bir çok probleme rağmen ilkelerinden taviz vermeden, yasa ve yönetmeliklerin emrettiği çalışmaları sürdüren firmamız sizlere de hizmet vermekten mutlu olacaktır.